Nasze gabinety

W gabinetach Helena Milewska Kosmetologia oferujemy kompleksową pielęgnację twarzy i ciała dla klientów podążających za trendami związanymi ze zdrowym trybem życia, dbających o formę i urodę. Doświadczeni specjaliści z wiedzą i pasją oferują zabiegi z kosmetologii estetycznej oraz szeroki zakres usług opartych o najnowsze technologie, zapewniając bezpieczeństwo i przyjazną atmosferę. W salonie prowadzone są również szkolenia podnoszące uprawnienia i kwalifikacje dla kosmetologów – praca z wypełniaczami, wolumetria, stymulatory tkankowe, implantowanie nici PDO i P(LA/CL) oraz dla masażystów – Kobido, masaże balijskie, tajskie, Lomi Lomi Nui, Udvartana, dla kosmetyczek – mezoterapia igłowa, permanentny makijaż.

Zespół Helena Milewska Kosmetologia

Helena Milewska - Cieślewicz

prowadzi działalność od 1982 roku. Zajmuje się kosmetologią estetyczną. Była nauczycielem pracowni kosmetyki. Mimo wieloletniej praktyki w zawodzie, inwestowała w rozwój uczestnicząc w szkoleniach oraz sympozjach w kraju i za granicą. Między innym w 2006 r w Augsburgu w Instytucie Doktora Grandela, w 2007r Mediolan- kurs ,, Makijaż Cinecitta make up”, w 2009r szkolenie w Klinice Chirurgii Plastycznej Doktora A. Sankowskiego w Warszawie ,,Techniki odmładzania skóry Radiage Pelleve.

Helena Milewska - Cieślewicz

Izabela Gaworczyk

licencjat z kosmetologii, absolwentka Policealnej Szkoły Makijażu i Stylizacji ,,VISAGE” w Białymstoku. Ukończyła liczne kursy w zakresie kosmetologii estetycznej, technologii stosowanych
w zabiegach estetycznych, permanentnego makijażu oraz masażu i modelowania sylwetki. Jest doświadczoną terapeutką i szkoleniowcem
w HMK oraz dotychczasowym Nefretete SPA.

Izabela Gaworczyk​ - kosmetologia estetyczna Helena Milewska .png

Hubert Koncewicz

masażysta, terapeuta, szkoleniowiec w Nefretete SPA. Absolwent szkoły kierunkowej i Pedagogiki Specjalnej na UMB. Ukończył liczne kursy rozszerzające uprawnienia: treningu funkcjonalnego, kinesjotapingu, masazy balijskich, tajskich, Kobido, Face Modeling oraz obsługi urządzeń stosowanych w terapii bólu i do modelowania sylwetki. Klienci cenią go za profesjonalizm i zaangażowanie.

Hubert Koncewicz - kosmetologia estetyczna Helena Milewska​

Damian Cieślewicz

wykształcenie wyższe. Ukończył liczne kursy rozszerzające uprawnienia i kwalifikacje: w zakresie obsługi urządzeń stosowanych w zabiegach estetycznych ( laser IPL, laser frakcyjny, Body Sculptor, fala uderzeniowa, Vella Shape), a także masaże Kobido, Udvartana, Lomi Lomi Nui. Terapeuta i szkoleniowiec w HMK Kosmetologia.

Damian Cieślewicz - kosmetologia estetyczna Helena Milewska

Paulina Dmuchowska

magister kosmetologii UMB z dziesięcioletnim doświadczeniem w pracy zawodowej. Z powodzeniem wyprowadza dermatozy skórne dobierając właściwą terapię i odpowiednią pielęgnację. Specjalizuje się w zabiegach estetycznych. Jest ceniona za zaangażowanie, profesjonalizm i skuteczność. Paulina jest także szkoleniowcem w zakresie profesjonalnej kosmetyki i kosmetologii estetycznej.

Paulina Dmuchowska - kosmetologia estetyczna Helena Milewska